В театрі Франка 11 червня відбудеться прем’єра спектаклю “Великі комбінатори”

frankoНаціональний театр ім. Івана Франка в четвер, 11 червня, зіграє прем’єрний спектакль “Великі комбінатори” за мотивами славнозвісного роману “Дванадцять стільців” Іллі Ільфа та Євгена Петрова.

В основі твору – авантюрна історія пошуку діамантів, які були сховані до революції мадам Пєтуховою – тещею Іпполіта Матвійовича Вороб’янінова, він же Кіса, в одному із дванадцяти стільців гарнітура Гамбса. Головними шукачами скарбу є: “син турецько-підданого”, знавець людської психології, гранично винахідливий авантюрист Остап Бендер, його «хлопчик», він же “гігант думки”, “батько руської революції” – Кіса, піп-розстрига Федір та інші не менш цікаві персоналії.

Автор ідеї та режисер-постановник Дмитро Чирипюк зробив акцент на “примарності і необхідності досягнення мрії, на вічному людському прагненні здійснення заповітних бажань, а бажання… на те вони й бажання, щоб в кожного бути різними”.

В головних ролях: Олександр Задніпровський (Вороб’янінов), Анатолій Гнатюк (Бендер), Назар Задніпровський (Бендер), Наталія Сумська (Клавдія Іванівна), Людмила Смородіна (Грицацуєва).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s